Bugün 05 Mart 2024, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
11
21.472

Malzeme verdigimiz iller 

Adana

Kastamonu

Adıyaman

Kayseri

Afyonkarahisar

Kilis

Ağrı

Kırıkkale

Aksaray

Kırklareli

Amasya

Kırşehir

Ankara

Kocaeli

Antalya

Konya

Ardahan

Kütahya

Artvin

Malatya

Aydın

Manisa

Balıkesir

Mardin

Bartın

Mersin

Batman

Muğla

Bayburt

Muş

Bilecik

Nevşehir

Bingöl

Niğde

Bitlis

Ordu

Bolu

Osmaniye

Burdur

Rize

Bursa

Sakarya

Çanakkale

Samsun

Çankırı

Şanlıurfa

Çorum

Siirt

Denizli

Sinop

Diyarbakır

Sivas

Düzce

Şırnak

Edirne

Tekirdağ

Elazığ

Tokat

Erzincan

Trabzon

Erzurum

Tunceli

Eskişehir

Uşak

Gaziantep

Van

Giresun

Yalova

Gümüşhane

Yozgat

Hakkâri

Zonguldak

Hatay

Hizmet seoları

Iğdır

Kastamonu

Isparta

Kayseri

İstanbul

Kilis

İzmir

Kırıkkale

Kahramanmaraş

Kırklareli

Karabük

Kırşehir

Karaman

Kocaeli

 

BETON DUVAR

konya  ve Tüm Türkiye geneli Beton Bahçe Duvarı Yapımı konusunda bizimle mutlaka irtibat kurmalısınız zira elimizde bulunan yepyeni kalıp modellerimiz ile sizlere yapılna tüm işleri estetik ve görüntü güzelliğini ön planda tutarak yapan ve işinin uzmanı ustalarımızın güler yüzlü yaklaşımı ile müşteri görüşüne açık çalışma prensipleri her iki taraf içinde dezavantaj olmaktadır. 
konya  Beton bahçe Duvarı firmamız çelik kalıp ile yapılan işleri temiz ve estetik görüntüsü güzel bir şekilde yapmaktadır ve işte yapılması gereken tüm özveriyi işine yansıtarak modern bir tarz çıkartıp komşularınızında beğenisini kazanmaktadır. Bizler yapılan işin refersn olduğunu ve daha çok müşteri getireçeğini bildiğimiz için işinizi işimiz gibi yapıyoruz..
Standart Beton bahçe duvarı özelikleri
Duvar Kalınlığı 14 cm talep edilirse 20 cm yapılır 
Duvar Alt temeli  30x30 CM
Duvar Yüksekliği  125 CM
Duvar Küpeştesi  25-ile 30 CM (duvarın şapka dahil kalınlığı)

Beton Perde Duvar Yapımı

 

Duvar yapımı gerçek bir sanattır. Duvar yapımı esnasında kullandığınız malzemeler ve işçiliğiniz çok önem arz eder. Duvarınıza bakıldığında teknik olarak çoğu insan bir şey anlamaz. Fakat insanların duvara baktığında, bunu hazırlayan işçinin duvarı dengesiz ve yamuk sağladığını bir bakışta rahatlıkla görebilirler. Duvarın dengesi ve yamuk olmaması için köşe kısımlarının birbirini karşılaması gerekmektedir. Duvar ön yüzü, arka yüzü ve üst tarafının dengeli olması için su terazisi ile ölçülmesi gerekir. Duvarınızı yaptırırken, malzemeyi siz belirleyebilirsiniz. Duvarınızın demir kafeslerinin yamuk olması, beton dökümü esnasında kalıplara farklı şekilde dayanacağından yamuk çıkmasına neden olur. Duvar kalınlığı ve boyunun kullanılacak malzemeye uygun şekilde tutulması gerekmektedir. Duvar üzerinde açılmalar ve kırılmalar sağlanmaması adına, duvar beton dökümü sağlandıktan sonra yaklaşık 1 ay sulama işlemi vardır. Betonun daha hızlı kurumasını sağlayan molümer maddeler katılabilir. İnşaat sektörü, bilimsel çalışmaları sonucunda bu hızlı kurumayı bir çok inşaatta kullanmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilir. İnşaat daha hızlı ilerler. Betonu etkileyen birçok etmen bulunur. Nem, su, sıcaklık değişimleri betonu etkileyen faktörlerdendir. Beton sanayisi bu tarzda etkilenmeleri en aza indirmek için iklim ve bölgelere özel beton malzemesi üretimine başlamışlardır. Beton üretiminde, piyasanın talepleri doğrultusunda farklı türlerde istekler bulunmaktadır. Farklı kalıplar, desenler, tasarımlar ustaların isteği doğrultusunda hazırlanır ve ulaştırılır. Beton perde duvar yapımı, duvar tiplerinden bir tanesidir. Genelde şantiyeler de toprak kayması engellenmesi için istimlak duvarı hazırlanmaktadır. Çökmeleri engellemek, lojistik desteği sağlamak ve şantiye zeminine inebilecek yağmur sularına yön verme özelliği bulunmaktadır. Bu türde betonlar tek sefer de ya da birden fazla seferlerde dökülmektedir. Alt geçitlerde ve tünel çıkışlarında sıklıkla da bu beton türünü görmekteyiz.