Bugün 26 Mayıs 2024, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
5
5
22.220

Malzeme verdigimiz iller 

Adana

Kastamonu

Adıyaman

Kayseri

Afyonkarahisar

Kilis

Ağrı

Kırıkkale

Aksaray

Kırklareli

Amasya

Kırşehir

Ankara

Kocaeli

Antalya

Konya

Ardahan

Kütahya

Artvin

Malatya

Aydın

Manisa

Balıkesir

Mardin

Bartın

Mersin

Batman

Muğla

Bayburt

Muş

Bilecik

Nevşehir

Bingöl

Niğde

Bitlis

Ordu

Bolu

Osmaniye

Burdur

Rize

Bursa

Sakarya

Çanakkale

Samsun

Çankırı

Şanlıurfa

Çorum

Siirt

Denizli

Sinop

Diyarbakır

Sivas

Düzce

Şırnak

Edirne

Tekirdağ

Elazığ

Tokat

Erzincan

Trabzon

Erzurum

Tunceli

Eskişehir

Uşak

Gaziantep

Van

Giresun

Yalova

Gümüşhane

Yozgat

Hakkâri

Zonguldak

Hatay

Hizmet seoları

Iğdır

Kastamonu

Isparta

Kayseri

İstanbul

Kilis

İzmir

Kırıkkale

Kahramanmaraş

Kırklareli

Karabük

Kırşehir

Karaman

Kocaeli

 

OTOMASYON

OTOMASYON İŞLERİ

* sürgülü kapı motoru          * kollu bariyer                                                  *fotoselli otomatik kapı              *radarlı otomatik kapı 

* kanatlı kapı motoru            * mantar bariyer                                              *camlı otomatik kapı                 *kartlı geçiş sistemi

* agırlık geçiş sistemi            * 90 derece açılır kapı motoru                       *otomatik kapı motor                  * yana kayar kapı motoru

 

Otomatik kapı, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

Otomatik kapı sistemleri hangi avantajları sağlar ?

 • Otomatik kapı geçiş kolaylığı sağlar.
 • Otomatik kapılar zaman tasarrufu sağlar.
 • Otomatik kapılar aynı zamanda güvenliğinizi artırır.
 • Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

  Otomatik kepenkler korunması gereken yerler için sac, demir ve levha gibi malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan kanatlara verilen isimdir. Yaşadığınız mekanları güzelleştirmek ve kaliteli bir yaşam standardına ulaşabilmeniz ve hayata daha güvenilir bir şekilde bakabilmeniz için firmamız otomatik kepenk hizmetinin kaliteli bir şekilde sizlerin hizmetinize sunmaktadır.

  Günümüzde birçok otomatik kepenk satışıgerçekleştiren firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında kaliteli bir firmayı seçmeniz otomatik kepenk kullanımının uzun ömürlü olmasını sağlayacak temel etmenler arasındadır.

  Firmamız sadece otomatik kepenk satışı gerçekleştirmekle kalmıyor, satış sonrası destek hizmeti sunarak otomatik kepenk sistemi ile ilgili karşılaşılan tüm problemleri çözmek için çaba harcıyor.

  Otomatik kepenkler belirli aralıklarla bakım ve onarım isteyen mekanizmalardır. Firmamız sadece otomatik kepenk satışı gerçekleştirmekle kalmayıp otomatik kepenk tamir ve bakım hizmeti de sunmaktadır. Firmamıza günün her saati ulaşabilir ve otomatik kepenk ile ilgili tüm sorunlarınızın anında giderilmesini sağlayabilirsiniz.

  OTOMATIK KEPENKLER NERELERDE KULLANILIR?

  Otomatik kepenklerin kullanım alanlarıoldukça geniştir. Otomatik kepengin başlıca kullanım alanları; vitrin, cam, kapı, bahçe, depo, kapısı, garaj kapısı, fabrika, işyeri, ofis, endüstriyel işletmeler, oteller, sanayi işletmeleri gibi birçok kurum ve kuruluşta tercih edilmektedir.

  Dizayn olarak yüklü tasarımlar olarak da tanımlanan otomatik kepenkler güvenlik sağlama açısından da çok önemli bir yere sahiptir. Otomatik kepenkler kapı çalışma sistemine sahip sarmal ya da dolama şekillerinde tasarlanan endüstri sistemlerine verilen isimlerdir.

  Bu nedenle pek çok yerde kullanılabilen otomatik kepenk sistemi çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulduğu için her alanda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.

  Firmamız motora bağlı çalışma mekanizmasına sahip olan ve açılıp kapama işlemleri mekanik bir yapıya bağlı olarak  ortaya çıkarılan kepenk sistemlerini her alana uygun olarak ayrı ayrı tasarlayarak satışısın sağlamaktadır.

  OTOMATIK KEPENKLERIN TERCIH EDILME SEBEPLERI

  Otomatik kepenkler büyük bir güvenlik önlemi olduğu için hırsızlığa karşı koruma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik kepenkler iş yerlerinde bulunan demirbaş eşyalar ile satışa sunulan ürünlerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlıyor.

  Evlerde sıklıkla tercih edilen otomatik garaj kepenkleri sayesinde garajın daha güvenilir bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Firmamız istediğiniz yere uygun otomatik kepenkler tasarlayarak hizmetinize sunuyor.

  Birçok çeşidinin bulunduğu firmamızda uygun fiyatlarla otomatik kepenk hizmetisunulmaktadır. Otomatik kepenklerin satışını gerçekleştiren firmamız satış sonrası destek sağlayarak otomatik kepenklerle ilgili yaşanan sorunlarda her zaman yanınızda.

  Otomatik kepenk çeşitlerimizi ve hizmetlerimizi görmek için mutlaka firmamızla irtibata geçmeli ve ev, işyeri, garaj ile işletmelerinizi daha korunaklı ve güvenilir bir hale getirmelisiniz.

  Otomatik Kepenklerin Kullanım Alanına Uygun Bir Şekilde Montaj Edilmesi

  Kullanım alanlarınıza uygun bir şekilde otomatik kepenk seçmeniz otomatik kepengin hem montajını kolaylaştıracak hem de sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

  Otomatik kepenklerin kullanım alanları oldukça geniş olduğundan dolayı firmamızın çeşitli otomatik kepenk modelleri arasından tercihinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmeniz mümkündür.

  Otomatik kepenk montajı gerçekleşmeden önce kullanım alanınıza uygun kepenk modelini seçtikten sonra en, boy ve yükseklik ölçülerine dikkat edilmesi çok önemlidir. Firmamızın işinde profesyonel ve sertifikalı otomatik kepenk ustaları tarafından kaliteli kepenk malzemeleri kullanılarak, kullanım alanınıza uygun kepenklerin kısa bir süre içerisinde montajı yapılmaktadır.

  Firmamız sayesinde uygun fiyatlarla kaliteli otomatik kepenk alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Otomatik kepenkler sayesinde ev, işyeri, bahçe, garaj gibi birçok alanın güvenliğini sağlayarak içiniz rahat bir şekilde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

 • Seksiyonel endüstriyel kapı, fabrika veya depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.

  Seksiyonel kapının gövdesini oluşturan  40 mm lik sandviç paneller, galvanizli çelik sac arasına enjekte edilen yoğun izolasyon katkılı poliüretan(50 kg/m3) sayesinde uygulandığı mekanda ses ve ısı izolasyonu sağlar.

  Seksiyonel endüstriyel kapı sistemleri, birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasası sıkıştırıcı PVC körüklerle, işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme boşaltma yapılmasını sağlar.

  Seksiyonel endüstriyel kapı sistemleri, tavana paralel kayarak açılması ile mekandan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Endüstriyel kapı sistemleri, fabrika, depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygulana olarak üretilebilmektedir.

  Seksiyonel endüstriyel kapı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğun en uygun kullanılmasıyla, yan raylar içerisinde kayarak çalışır. Kapı bu boşluğun mesafesine uygun olarak değişik şekillerde monte edilebilir. (standart, düşük, yüksek ve giyotin yataklama seçenekleriyle uygulanabilir.)

  Seksiyonel kapı sistemleri standart beyaz renkte (iç-dış taraf RAL 9002)  olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı RAL renklerinde de  uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir.  Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

  Seksiyonel endüstriyel kapı sistemleri yandan direk milden kavramalı motor sistemiyle veya aynı şekilde işlem gören caraskallı zincir sistemiyle çalışmaktadır.

  Endüstriyel kapılarımız çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller galvanize sac levhalar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde mükemmel ısı izolasyonu sağlanır. Panellerimizin rüzgar mukavemeti 80 km/saat ’tir. Seksiyonel endüstriyel kapı panellerinin ön ve arka yüzeyindeki sac levhalar birbirine dört katlı olarak sağlamca birleşmektedir. Kapı panellerinde aydınlatma amaçlı, istenilen sıralarda çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencereler açılabilir.

  Seksiyonel endüstriyel kapılar 380 V-AC/50 Hz elektrik motoru takılarak ve/veya kapı ağırlığını dengeleyen torsiyon yay (kurmalı yay) sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez. Yaylar standart olarak 15.000 kez harekete dayanımlı olarak imal edilmiştir. Daha uzun ömürlü yaylarda opsiyonel olarak takılabilir.

  Seksiyonel endüstriyel kapı panelleri arasında, kapının üstünde, yanlarında ve altında bulunan EPDM contalar toz, hava ve su geçişini engelleyerek yüksek ölçüde sızdırmazlık sağlar. Kapı altında bulunan özel boşluklu lastik fitil, kapının yere yumuşak basmasını, aynı zamanda da motorlu kapılarda içine standart olarak kullanılan opto lazer sistemi sayesinde sıkışma emniyetini de sağlamış olur. Contanın altına ufak bir dokunuşta lazerlerin iletişimi kesmesiyle kapı ters istikamette çalışmasına devam ederek sizlere ve araçlarınıza zarar vermez.

  Seksiyonel endüstriyel kapı panelleri birbirine galvanize çelikten imal edilmiş menteşelerle bağlanır.

  Kapının raylardaki hareketini sağlayan tekerlek setleri, sessiz çalışmayı sağlamak amacıyla gürültü önleyici polyamidten üretilmiştir.

  Seksiyonel endüstriyel kapı panelleri, kapının boyutu ve yataklama şekline göre değişen tipte tamburlara çelik halatların sarılmasıyla çekilir. Herhangi bir şekilde halatların kopması ya da yayların kırılması veya zarar görmesi halinde halat kopma emniyet sistemi ve yay kırma emniyet güvenlik sistemi sayesinde kapının düşmesi engellenir.

  Endüstriyel kapı motor sistemleri elektrik kesintisi halinde motor mili boşaltılarak veya zincir yardımıyla manuel olarak açılır. Hayat boyu yağlama gerektirmez. Bu sırada elektrik gelse bile kullanıcı güvenliği açısından manuel kumanda önceliklidir.

  Seksiyonel kapı genişliği fazla olan kapılarda yaya trafiğini düzenlemek için kapının bir bölümü sabit panellerle bölünebilir. Bu sabit panellerin içine personel geçiş kapısı konabilir. Genişliğin fazla olmadığı durumlarda ise kapının hareketli panelleri üzerine personel geçiş kapısı açılabilir. Bu alternatifte endüstriyel kapı ve personel kapısı bir bütün olarak açılır ve kapanır. Servis kapısı açık olduğu durumlarda motor kesinlikle aktif duruma geçmez ve kapınızın sıkışmasını engeller.

  Endüstriyel seksiyonel fabrika kapıları içerisini göstermeyen endüstriyel panellerin yanı sıra alüminyum profillerden ve pleksiglass camdan imal edilerek gerek dış cepheye uyumluluğu gerekse vitrin görünümü ile dikkat çeken TAM GÖRÜNÜMLÜ SEKSİYONEL KAPILARIMIZ da mevcuttur.

  Endüstriyel seksiyonel kapılarda ;

  Standart yataklama için minimum kiriş mesafesi = 450 mm,

  Yüksek yataklama için minimum kiriş mesafesi = Kapı yüksekliği + 1000 mm,

   

  Dikey yataklama için minimum kiriş mesafesi = Kapı yüksekliği x 2 alan gereklidir

 • OTOMATİK FOTOSELLİ KAPIR

  RYN

  Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar otomatik kapı çok yoğun ortamlarda kullanılabilen kanatları çift yana açılır ya da tek yana açılır şeklinde imal edilebilen kapılardır. Fotoselli kapı, yana kayar kapı, otomatik kapı, otomatik cam kapı yoğun geçişlerin olduğu noktalarda kullanılabilirler. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı renkleri farklı tonlarda isteğinize göre boyanabilirler. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı işyerlerine mağazalara fabrikalara hastanelere bürolara restoranlara ve benzeri birçok alanda kullanılırlar. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar cam kapı adlarıyla anılan ürünlerimizin tamamı ce belgelidir. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerimiz radar veya şifre, parmak izi, kart, yüz tanıma cihazları ile uyum içerisinde çalışabilir. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerimizde isteğe göre kanat kilidi manyetik kilit ya da motor kilidi uygulaması yapılarak daha güvenli hale getirilebilirler. canpanel. ailesinin uzman kadroları fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerinin tamamında sizlere hizmet vermektedirler. canpanel çit   fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı adıyla anılan ürünlerinde sesamo,lentus, markasını kullanmaktadır. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerinde Dorma, Geze, Faac. BFT, Golddoor, markalarında satış servis montaj hizmeti vermektedir. Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerinde canpanel çit otomasyon markası olan sesamo markalı ürünlerinde Kormas(yerli) Dunker (ithal) motor şeklinde seçeneklerde üretilebilir. sesamo marka Fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı ürünlerinde insan trafiğinin güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için tek nokta emniyet sensörleri standart olarak sunulur. sesamo marka fotoselli kapı otomatik kapı ya da yana kayar kapı markasında isteğe göre ek ücret verilerek perde emniyet sensörleri kullanılması durumunda sistem her noktayı tarayarak insan sıkışmasını tamamen ortadan kaldırır.