Bugün 17 Eylül 2019, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
7
20
2.655

hizmet veridigimiz iller ve hizmetler

Adana

Kastamonu

Adıyaman

Kayseri

Afyonkarahisar

Kilis

Ağrı

Kırıkkale

Aksaray

Kırklareli

Amasya

Kırşehir

Ankara

Kocaeli

Antalya

Konya

Ardahan

Kütahya

Artvin

Malatya

Aydın

Manisa

Balıkesir

Mardin

Bartın

Mersin

Batman

Muğla

Bayburt

Muş

Bilecik

Nevşehir

Bingöl

Niğde

Bitlis

Ordu

Bolu

Osmaniye

Burdur

Rize

Bursa

Sakarya

Çanakkale

Samsun

Çankırı

Şanlıurfa

Çorum

Siirt

Denizli

Sinop

Diyarbakır

Sivas

Düzce

Şırnak

Edirne

Tekirdağ

Elazığ

Tokat

Erzincan

Trabzon

Erzurum

Tunceli

Eskişehir

Uşak

Gaziantep

Van

Giresun

Yalova

Gümüşhane

Yozgat

Hakkâri

Zonguldak

Hatay

Hizmet seoları

Iğdır

Kastamonu

Isparta

Kayseri

İstanbul

Kilis

İzmir

Kırıkkale

Kahramanmaraş

Kırklareli

Karabük

Kırşehir

Karaman

Kocaeli

 

OTOMASYON

OTOMASYON İŞLERİ

* sürgülü kapı motoru          * kollu bariyer                                                  *fotoselli otomatik kapı              *radarlı otomatik kapı 

* kanatlı kapı motoru            * mantar bariyer                                              *camlı otomatik kapı                 *kartlı geçiş sistemi

* agırlık geçiş sistemi            * 90 derece açılır kapı motoru                       *otomatik kapı motor                  * yana kayar kapı motoru

 

Otomatik kapı, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

Otomatik kapı sistemleri hangi avantajları sağlar ?

 • Otomatik kapı geçiş kolaylığı sağlar.
 • Otomatik kapılar zaman tasarrufu sağlar.
 • Otomatik kapılar aynı zamanda güvenliğinizi artırır.
 • Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

  Otomatik kepenkler korunması gereken yerler için sac, demir ve levha gibi malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan kanatlara verilen isimdir. Yaşadığınız mekanları güzelleştirmek ve kaliteli bir yaşam standardına ulaşabilmeniz ve hayata daha güvenilir bir şekilde bakabilmeniz için firmamız otomatik kepenk hizmetinin kaliteli bir şekilde sizlerin hizmetinize sunmaktadır.

  Günümüzde birçok otomatik kepenk satışıgerçekleştiren firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında kaliteli bir firmayı seçmeniz otomatik kepenk kullanımının uzun ömürlü olmasını sağlayacak temel etmenler arasındadır.

  Firmamız sadece otomatik kepenk satışı gerçekleştirmekle kalmıyor, satış sonrası destek hizmeti sunarak otomatik kepenk sistemi ile ilgili karşılaşılan tüm problemleri çözmek için çaba harcıyor.

  Otomatik kepenkler belirli aralıklarla bakım ve onarım isteyen mekanizmalardır. Firmamız sadece otomatik kepenk satışı gerçekleştirmekle kalmayıp otomatik kepenk tamir ve bakım hizmeti de sunmaktadır. Firmamıza günün her saati ulaşabilir ve otomatik kepenk ile ilgili tüm sorunlarınızın anında giderilmesini sağlayabilirsiniz.

  OTOMATIK KEPENKLER NERELERDE KULLANILIR?

  Otomatik kepenklerin kullanım alanlarıoldukça geniştir. Otomatik kepengin başlıca kullanım alanları; vitrin, cam, kapı, bahçe, depo, kapısı, garaj kapısı, fabrika, işyeri, ofis, endüstriyel işletmeler, oteller, sanayi işletmeleri gibi birçok kurum ve kuruluşta tercih edilmektedir.

  Dizayn olarak yüklü tasarımlar olarak da tanımlanan otomatik kepenkler güvenlik sağlama açısından da çok önemli bir yere sahiptir. Otomatik kepenkler kapı çalışma sistemine sahip sarmal ya da dolama şekillerinde tasarlanan endüstri sistemlerine verilen isimlerdir.

  Bu nedenle pek çok yerde kullanılabilen otomatik kepenk sistemi çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulduğu için her alanda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.

  Firmamız motora bağlı çalışma mekanizmasına sahip olan ve açılıp kapama işlemleri mekanik bir yapıya bağlı olarak  ortaya çıkarılan kepenk sistemlerini her alana uygun olarak ayrı ayrı tasarlayarak satışısın sağlamaktadır.

  OTOMATIK KEPENKLERIN TERCIH EDILME SEBEPLERI

  Otomatik kepenkler büyük bir güvenlik önlemi olduğu için hırsızlığa karşı koruma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik kepenkler iş yerlerinde bulunan demirbaş eşyalar ile satışa sunulan ürünlerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlıyor.

  Evlerde sıklıkla tercih edilen otomatik garaj kepenkleri sayesinde garajın daha güvenilir bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Firmamız istediğiniz yere uygun otomatik kepenkler tasarlayarak hizmetinize sunuyor.

  Birçok çeşidinin bulunduğu firmamızda uygun fiyatlarla otomatik kepenk hizmetisunulmaktadır. Otomatik kepenklerin satışını gerçekleştiren firmamız satış sonrası destek sağlayarak otomatik kepenklerle ilgili yaşanan sorunlarda her zaman yanınızda.

  Otomatik kepenk çeşitlerimizi ve hizmetlerimizi görmek için mutlaka firmamızla irtibata geçmeli ve ev, işyeri, garaj ile işletmelerinizi daha korunaklı ve güvenilir bir hale getirmelisiniz.

  Otomatik Kepenklerin Kullanım Alanına Uygun Bir Şekilde Montaj Edilmesi

  Kullanım alanlarınıza uygun bir şekilde otomatik kepenk seçmeniz otomatik kepengin hem montajını kolaylaştıracak hem de sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

  Otomatik kepenklerin kullanım alanları oldukça geniş olduğundan dolayı firmamızın çeşitli otomatik kepenk modelleri arasından tercihinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmeniz mümkündür.

  Otomatik kepenk montajı gerçekleşmeden önce kullanım alanınıza uygun kepenk modelini seçtikten sonra en, boy ve yükseklik ölçülerine dikkat edilmesi çok önemlidir. Firmamızın işinde profesyonel ve sertifikalı otomatik kepenk ustaları tarafından kaliteli kepenk malzemeleri kullanılarak, kullanım alanınıza uygun kepenklerin kısa bir süre içerisinde montajı yapılmaktadır.

  Firmamız sayesinde uygun fiyatlarla kaliteli otomatik kepenk alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Otomatik kepenkler sayesinde ev, işyeri, bahçe, garaj gibi birçok alanın güvenliğini sağlayarak içiniz rahat bir şekilde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.